надпись нотариуса

МФО: ТОВ "Фінфорс", ТОВ "Качай Гроші", ТОВ "Фінансова Компанія "Лайт Фінанс", ТОВ "Фінансова компанія "Кредит-Капітал", ТОВ "Вердикт Капітал", ТОВ "Генезис Фінансової Свободи", ТОВ "Українські фінансові операції", ТОВ "Фінансова компанія "Профіт Капітал", ТОВ "Веллфін", ТОВ "Фінансова компанія "Аланд"", ТОВ "Фінансова компанія "Сіті Фінанс", ТОВ "Фінансова компанія "Онлайн Фінанс", ТОВ "Фінансова компанія "Європейське агентство з повернення боргів", ТОВ "Нео Солар", ТОВ "Фінансова компанія "Фінанс Інновація", ТОВ "Фінансова компанія "ЕЛ. ЕН.Груп", ТОВ "Фінпром Маркет", ТОВ "ФК "Фінрезерв Плюс"", ТОВ "Українські фінансові операції", ТОВ "АІА Фінанс Груп", ТОВ "ФК "Профіт Капітал", ТОВ "Укр Кредит Фінанс".

БАНКИ: АТ "Банк Форвард", АТ "Перший Український Міжнародний Банк", АТ "Акцент Банк", АТ КБ "Приватбанк", АТ "Ідея Банк", АТ "Альфа-Банк", АТ "Дельта Банк"

НОТАРІУСИ: Горай Олег Станіславович, Григорян Діана Гагіківна, Колейчик Володимир Вікторович, Хара Наталя Станіславівна, Грисюк Олена Василівна, Личук Тарас Володимирович, Головкіна Яна Вікторівна, Барщацький Ігор Вікторович, Нофенко Денис Вікторович, Гуревичов Олег Миколайович


Повернемо Вам незаконно стягнуті з Вас грошові кошти


Ми маємо великий досвід у спорах з МФО, за якими у 100% випадків досягаємо успіхів і вже принесли багатьом клієнтам позитивний результат у списанні їхніх боргів.

Якщо відносно Вас відкрито виконавче провадження за виконавчим написом, то Вам дорога саме до нас, оскільки ми надаємо висококваліфіковану правову допомогу в призупиненні стягнення грошових коштів на користь МФО, а надалі визнаємо в судовому порядку ці виконавчі написи такими, що не підлягають виконанню, закриваємо виконавче провадження та знімаємо арешти в рамках виконавчих проваджень.

Ми не працюємо шаблонно, а до кожного клієнта застосовуємо персональний підхід. Уся наша робота комплексна, адже в даних спорах невиконання або упущення процесуальної дії призводить до подальших стягнень боргів МФО або Банківськими установами.

Якщо ж Вам рекомендують звертатися до суду і надалі вести справу самостійно щодо оскарження виконавчого напису нотаріуса, а виконавець Вам підготує лише пакет документів за 1500 грн., то такі пропозиції можуть мати в подальшому негативні правові наслідки. А саме: не володіння всіма юридичними аспектами у спорі щодо визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, призведе до подальшого списання з Вас грошових коштів та виконання виконавчих дій приватним або державним виконавцем. У нашій практиці трапляються випадки, коли наш клієнт раніше звертався за юридичною допомогою і йому склали пакет документів для подачі до суду, він подав до суду документи, але не зміг зупинити списання грошових коштів з його заробітної плати, тому що не зміг своєчасно отримати рішення суду і здійснити подальше його виконання. Не володіючи юридичними аспектами та не маючи правового досвіду в даних спорах краще звертайтеся до професійних адвокатів, адже упущення відповідної процесуальної дії з Вашого боку призведе до подальших стягнень грошових коштів з Ваших доходів та ускладнить виконання рішення суду.

          Наші переваги в боротьбі за списання боргів, штрафних санкцій та захмарних відсотків з МФО та Банківських установ:

  1. Оперативно виконуємо роботу;
  2. Детальний підхід до кожного клієнта;
  3. 100% приносимо клієнту позитивний результат;
  4. Працюємо на підставі укладеного договору з великим ступенем конфіденційності;
  5. Усі Ваші витрати ми стягуємо з МФО або Банківської установи.

У кінцевому підсумку Ви отримуєте списання боргу за виконавчим написом, закриття виконавчого провадження, зняття арештів за виконавчим провадженням за усім Вашим майном, повернення грошових коштів, стягнутих за виконавчим провадженням, і повернення судових витрат, у т.ч. оплати наших послуг.
Багаторічний досвід говорить сам про себе. Для цього ми підтверджуємо свої слова реальними результатами, а саме рішеннями судів.

Вирішення спорів щодо стягнення боргу за кредитною карткою ПРИВАТБАНК

           До Професійної правової допомоги все частіше звертаються громадяни за допомогою у вирішенні спорів з ПриватБанком щодо стягнення боргу за кредитною карткою.

Отримавши за кредитною карткою 1000 грн. у ПриватБанку, зазначена сума перетворюється на кілька тисяч, а то й сотень тисяч гривень. Крім грошових коштів, якими клієнт реально користувався - знімав у банкоматі, оплачував купівлю товарів у магазині (так званого тіла кредиту), у суді ПриватБанк просить стягнути ще відсотки, пеню та штрафи.

На підтвердження своїх вимог, Приватбанк, як доказ укладення кредитного договору, надає підписану клієнтом заяву-анкету. У заяві зазначено, що підписуючи її, клієнт погоджується з Умовами та правилами надання банківських послуг, а також з Тарифами банку.

Останні розміщені на сайті банку і клієнт самостійно може в будь-який момент з ними ознайомитися. Ба більше, ПриватБанк наполегливо стверджує, що таке ознайомлення є обов'язком клієнта. Саме в цих Умовах і Правилах прописані всі механізми нарахування відсотків, пені та штрафів.

Зокрема, Умовами та правилами передбачається право Приватбанку в односторонньому порядку змінювати процентну ставку за кредитом, самостійно списувати з усіх рахунків клієнта, відкритих у ПриватБанку, кошти для погашення заборгованості за кредиткою.

Можна з упевненістю стверджувати, що більшість клієнтів не читали ці Умови та Правила. А навіть прочитавши, не все там розуміли.

Останнім часом Приватбанк почав системно звертатися до судів з позовними заявами про стягнення з клієнтів захмарних сум відсотків, штрафів і пені, а також грошових коштів за тілом кредиту. Судова практика в місцевих судах на сьогодні сформувалася так: якщо клієнт не заперечує проти позову, тоді суд задовольняє позовні вимоги Приватбанку.

З 2017 року практика Верховного Суду стала на бік споживачів кредитів, згідно з якою Умови та Правила надання банківських послуг, а також виписка з Тарифів банку, що не містять підпису клієнта, не є частиною договору. Тому сторони не домовилися про сплату процентів за користування кредитними коштами, а також про відповідальність у вигляді неустойки (штрафів) за порушення строків повернення коштів. (Постанова Верховного Суду від 03.07.2019 року №342/180/17).

Тож, у клієнтів є всі шанси в суді спростувати вимоги ПриватБанку, а наш адвокат допоможе обґрунтовано скласти відзив на позовну заяву та представити інтереси клієнта в суді. Не дайте ПриватБанку стягнути з Вас безпідставно грошові кошти!

          АДВОКАТ ІЗ КРЕДИТНИХ СПОРІВ

Списання боргів, відсотків, пені та штрафів

               Досить часто банківські установи продають боргові зобов'язання за кредитами колекторським і факторинговим компаніям для подальшого стягнення з клієнтів захмарних відсотків, пені та штрафів.

Колекторські компанії діють двома способами щодо стягнення боргів з клієнтів банку. Перший дуже простий: звертаються до недобросовісних нотаріусів, які здійснюють виконавчі написи в більшості випадків у неправовий спосіб. А другий - з позовними заявами звертаються до суду про стягнення боргу за кредитним договором. При цьому, дані колекторські компанії, в більшості випадків, подаючи позовні заяви про стягнення боргів за кредитними договорами припускають, що клієнти банку не будуть заперечувати проти позовних вимог і, таким чином, отримують рішення судів на свою користь

Наш адвокат професійної правової допомоги по кредитних спорах, все частіше звертає увагу на те, що в позовних заявах зазначених колекторських компаній, останні надають суду неналежні документи, які не мають доказової сили для підтвердження позовних вимог.

Тому, на сьогоднішній день, існують для клієнтів великі перспективи, щодо призупинення та скасування списання їхніх боргів, пені та штрафів перед банківськими установами та МФО, а наш досвідчений адвокат по кредитних спорах посприяє цьому, використовуючи свій багаторічний досвід.